I zawody strzeleckie MSL

W dniu 13 czerwca (wcale nie pechowym) na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Ełku odbyły się pierwsze zawody strzeleckie naszego Stowarzyszenia. Dzięku uprzejmości kilku naszych członków pokazaliśmy jak łączyć ze sobą kilka pasji - tu latanie i strzelectwo.

Pogoda nam bardzo dopisała i choć rano było pochmurno, to po południu wyszło słońce i więcej nic do szcześcia nie było nam potrzeba.
Rozegraliśmy trzy konkurencje strzeleckie: strzelanie do rzutków, strzelanie z broni krótkiej oraz strzelanie do celu ruchomego (zająca). Wyposażenie strzelnicy PZŁ umożliwia rozegranie znacznie większej ilości konkurencji. Chętni mieli też możliwość spróbowania się w strzelaniu z broni długiej na dystansie 100m. Strzelanie zakończyliśmy na stanowisku z łukami.
W kategoriach mężczyzn i kobiet udział wzięło w sumie 15 osób.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy a zachęceni odniesionymi sukcesami, już planujemy kolejne zawody w przyszłości.